Geplaatst op

Na dagen met sneeuw stijgt de temperatuur. De sneeuw verdwijnt langzaam. Als sneeuw smelt, kan er tijdelijk water in de woning te zien zijn. Bijvoorbeeld op zolder of bij het dak. Dit is meestal geen lekkage. Het water stopt vaak vanzelf zodra alle sneeuw weg is.

Wat kunt u doen?

  • Zet een emmer, bak of doek onder de plek waar water naar binnen komt.

  • Houd in de gaten of het stopt als de sneeuw is gesmolten.

Waarom lijkt dit op een lekkage?

Dit komt vaak door ijs aan de dakrand:

  • Sneeuw smelt door warmte uit de woning.

  • Het water bevriest bij de koude dakrand.

  • Het smeltwater kan niet weg en zoekt een andere weg, soms onder de dakpannen.

Wanneer is het wél spoed?

  • Als er veel water naar binnen komt en u dit niet kunt opvangen.

  • Als water in contact komt met elektriciteit.
    Zet dan direct de stroom uit in die ruimte en neem contact met ons op.

Deel dit nieuws

Overig nieuws

Bewoners De Boeg in Bolnes krijgen nieuwe verhuurder

Aan de Pretoriusstraat in Bolnes staat woongebouw De Boeg, een kleinschalig complex met 22 sociale huurwoningen. Op 15 december neemt woningcorporatie Wooncompas deze woningen over van Hef Wonen. De overdracht is voor beide corporaties een logische stap. Wooncompas is als grootste woningcorporatie in Ridderkerk al bekend in de buurt, terwijl Hef Wonen zich zo kan concentreren op Rotterdam. 
Lees meer
Nieuwe website Woonnet Rijnmond

Nieuwe website Woonnet Rijnmond

Nieuwe website Woonnet Rijnmond Vanaf 25 november is de website van Woonnet Rijnmond vernieuwd. De nieuwe website is makkelijker en begrijpelijker. Ook is de nieuwe website beter te gebruiken op uw telefoon.
Lees meer